ogloszenia-slaskie.pl
Osób online:3 | Ogłoszeń:15717

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Lektor Języka Angielskiego

Lektor Języka Angielskiego

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy lektorów języka angielskiego

Centrum Edukacji ATUT to jedna z największych firm w Polsce zajmujących się edukacją, szkoleniami, a także realizacją projektów unijnych. Jesteśmy firmą z 25 letnim doświadczeniem na rynku usług edukacyjno-szkoleniowych. W chwili obecnej zatrudniamy ponad 1000 osób na terenie całej Polski.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy lektorów języka angielskiego do pracy z dziećmi w wieku szkolnym z terenów: Pszczyny, Piasku, Jastrzębia Zdrój, Żor, Pawłowic, Czechowic.

Główne zadania:

- prowadzenie zajęć językowych

- bieżąca obsługa kursów i kursantów,

Oferujemy:

- pracę w ogólnopolskiej firmie

- atrakcyjne wynagrodzenie

- możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunkowe/w trakcie

- umiejętność pracy z dziećmi i młodzieżą

- zorganizowanie i rzetelność w pracy

- umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office

- umiejętność prowadzenia rozmów z klientem

 PDF

Rodzaj: Poszukuję

Tagi:   Lektor języka angielskiego
   nauczyciel
   angielski
   Jastrzębie Zdrój
   Pszczyna

 WWW

Miasto/a:
 Jastrzębie-Zdrój
 Pszczyna i powiat
 Żory

Kategorie

Lokalizacja

Promowane

Wspomagają nas

Najnowsze

Popularne

Tagi

!!! Dom Pożyczki Klienta Pracy Niemcy Osób Komplet Usługi Kupię Praca Mieszkanie Pracownik Kurs Opiekunka Skóra Pod Bez Katowice specjalista Pani Skup Sprzedam Pomoc Ds.

RSS

Nowe ogłoszenia
Popularne ogłoszenia
Najczęściej komentowane
Promowane ogłoszenia